Strona główna » Informator » Aktualności » Abolicja w Bibliotece DSW

Abolicja w Bibliotece DSW

2536 książek tęskni za domem! Tyle właśnie książek wypożyczonych z Biblioteki DSW przetrzymujecie dłużej niż miesiąc na swoich kontach. Tylko teraz możecie je zwrócić bez żadnych konsekwencji finansowych. Jednym słowem ogłaszamy abolicję!

Czas trwania: 22.05.2018 (wtorek) – 03.06.2018 (niedziela)

Jeśli w dniach 22.05-03.06.2018 oddasz przetrzymane książki, unikniesz opłat za nieterminowy zwrot.

Tak samo będą traktowani użytkownicy oddający przetrzymane książki do wrzutni (trezora).

Akcja obejmuje książki wypożyczone w roku bieżącym, w ubiegłym, a nawet kilka lat temu!

Abolicja dotyczy tylko zwrotu książek, a nie ich prolongaty dokonywanej po terminie. Nie obejmuje umorzeń zaległych zobowiązań (naliczonych wcześniej kar lub podpisanych oświadczeń).

Nie płać! Zwróć książkom dom a innym czytelnikom możliwość skorzystania z  naszych zbiorów

Zapraszamy!