Strona główna » Informator » Aktualności » Andragogika w EBSCO
  • A-
  • A
  • A+

Andragogika w EBSCO

Dodane 25.11.2013 przez Ewa Rozkosz

Co może znaleźć w serwisie EBSCO andragog? Jeżeli w oknie wyszukiwawczym (=> przejdź do wyszukiwania) zada pytanie o artykuły naukowe na temat edukacji dorosłych (SU SUBJECT TERMS = "adult education") otrzyma ponad 17 tys. pełnych tekstów. Trudno przy takiej liczbie zadecydować, które są warte uwagi. Rekomendujemy skorzystanie - za pośrednictwem EBSCO - z czasopisma Studies in the Education of Adults, współwydawanego przez międzynarodową organizację ESREA (European Society for Research on the Education of Adults).

W najnowszym numerze czasopisma m.in. artykuł prof. DSW dr hab. Ewy Kurantowicz oraz dr Adrianny NizińskiejHow students ‘stay the course’: Retention practices in higher education. Aktualny numer obecnie do kupienia u wydawcy (NIACE), już wkrótce dostępny będzie również za pośrednictwem serwisu EBSCO!

Z serwisu EBSCO korzystać można na komputerach znajdująych się w lokalnej sieci DSW. Istnieje również możliwość otrzymania bezpłatnego loginu i hasła do serwisu i korzystania z EBSCO w domu. Szczegółowe informacje w Bibliotece DSW.

Zdjęcie: On the platform, reading by Moriza (CC BY).

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone są *.


Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, kliknij aby wygenerować nowy.