Strona główna » Informator » Aktualności » Odwołanie XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Bibliotek Wyższych Szkół Niepublicznych

Szanowni Państwo!

W związku z małą frekwencją zgłoszeń (również osób referujących) na ogłoszoną przez Bibliotekę DSW i Sekcję Bibliotek Niepublicznych Szkół Wyższych SBP XVIII Ogólnopolską Konferencję Bibliotek Wyższych Szkół Niepublicznych pt. „Biblioteki akademickie w perspektywie zmiany kulturowej” mającą się odbyć we Wrocławiu 25-26 września 2017 r. zmuszeni jesteśmy ją odwołać.

Serdecznie wszystkich zainteresowanych przepraszamy i mamy nadzieję, iż uda się nam, bibliotekarzom, wspólnie spotkać na naukowym wydarzeniu w kolejnym roku akademickim. Nie chcieliśmy skracać formuły konferencji do seminarium, ani też ograniczać się do jednodniowych warsztatów czy naukowego spotkania bez możliwości opublikowania materiałów, stąd nasza decyzja, utwierdzona jeszcze brakiem zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że osobom i instytucjom, które wniosły już opłaty za udział w konferencji wpłacone należności zostaną zwrócone.

Wszystkich z Państwa, którzy zamierzali w tym czasie odwiedzić Wrocław (naszą bibliotekę) serdecznie zapraszamy.